رفع مشکل ریستارت شدن خودکار آیفون بعد از نصب آپدیت iOS

آرمين ظفري


رفع مشکل ریستارت شدن خودکار آیفون بعد از نصب آپدیت iOS

 

همانطور که اشاره کردیم، مشکل مذکور در اغلب آیفون های اپل بعد از نصب آپدیت iOS 11 اتفاق می‌افتد، اما در برخی شرایط خاص بعد از نصب آپدیت های دیگر iOS هم ممکن است شاهد پدیدار شدن این موضوع باشید. بنابراین به نظر می‌رسد که با یک باگ نرم افزاری رو به روی هستیم و تنها راه حل آن باز گرداندن گوشی به حالت قبل (پیش از آپدیت) است. البته این روش در شرایطی جواب می‌دهد که آیفون شما تا قبل از نصب آپدیت iOS عملکرد مطلوبی داشته باشید.

 

به انجام این کار (نصب سیستم عامل قدیمی تر روی گوشی که از سیستم عامل جدید بهره می‌برد) اصطلاحا دانگرید (Downgrade) گفته می‌شود. بنابراین شما باید نسبت به دانگرید iOS در آیفون یا آیپدی که با مشکل خاموش شدن خودکار مواجه شده  وارد عمل شوید. به منظور دانگرید هر یک از نسخه های مختلف سیستم عامل iOS باید از روال خاص و مشخصی پیروی کنید که مطمئنا شرح تمام حالت های آن در قابل یک مقاله امکانپذیر نیست، بنابراین برای کسب راهنمایی دقیق در مورد این مسئله حتما تماس کوتاهی با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک برقرار نموده و از متخصصین ما راهنمایی بخواهید.

 

اما اگر بعد از نصب آپدیت iOS 11 با مشکل ریستارت شدن خودکار آیفون مواجه شده‌اید، می‌توانید از مقاله آموزشی “آموزش تصویری دانگرید از iOS 11 به iOS 10.3.3” به منظور دانگرید iOS 11 به iOS 10.3.3 استفاده کنید. به احتمال بسیار زیاد بعد از دانگرید سیستم عامل iOS آیفون یا آیپدتان مشکل ریستارت شدن خود به خود گوشی برطرف می‌شود.

 

منبع  : آلمااپس ارسال نظرات

Scroll Up