شباهت آیپد ۱۳ اینچی به MacBook Air

آرمين ظفري


 

اوایل سال ۲۰۱۳ خبرهای بسیاری در مورد آیپد ۱۲٫۹ اینچی اپل در سایتهای خبری کره ای منتشر گردید که در خبرها اینطور آمده بود که اپل در حال آماده سازی خط تولید این آیپد و عرضه آن در سال ۲۰۱۴ است. در سایتها این اخبار را دیوانه وار خواندند و نام این آیپد را نیز iPad Maxi اعلام کردند. پیرو همین خبر Wall Street Journal خبری انتشار داد مبنی بر اینکه اپل تصمیم به ساخت آیپدی ۱۳ اینچی دارد؟ و همچنین این وب سایت بر این عقیده است که اگر اپل این تصمیم را عملی کند بار دیگر بازار را به طور کامل در دست خواهد گرفت.

وب سایت MacRumors طرحی مفهومی از آیپد ۱۲٫۹ اینچی از تیم طراحی CiccareseDesign منتشر کرده است. این آیپد صفحه نمایشی با وضوح ۲۷۱۲ در ۲۰۴۸ دارد، با نگاهی به آیکونهای Home Screen فضای خالی زیادی به چشم می خورد.

 

با توجه به بزرگتر شدن صفحه نمایش این سوال مطرح می شود که چرا اپل تصمیم به ساخت چنین آیپدی بزرگ دارد؟ آیا در حال حاضر ۹٫۷ اینچ برای بسیاری از مردم بیش از حد بزرگ نیست که آیپد مینی ۷٫۹ اینچی را انتخاب می کنند؟ راستش پاسخی نداریم.

به نظر شما بهتر نیست اپل به جای بزرگ کردن صفحه نمایش محصولات خود آنها را تخصصی تر کند. به این معنی که دیوایس مخصوص عکاسان، فیلمبرداران تولید و عرضه کند.

 

منبع  :MacRumorsارسال نظرات

Scroll Up