آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی اس ۶ ، اس ۶ اج و اس ۶ اج پلاس در ایران عرضه شد + تغییرات

آرمين ظفري


از حدود چهار هفته پیش بود که کاربران گوشی های گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج سامسونگ (Samsung Galaxy S6 & S6 Edge) در بخش های مختلفی از کره خاکی آپدیت اندروید ۷ نوقا را دریافت کردند. حال به نظر می‌رسد آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی اس ۶ ، اس ۶ اج و اس ۶۶ اج پلاس در ایران نیز عرضه شده است. همراه با این به روزرسانی، پرچمداران سال ۲۰۱۶ شرکت سامسونگ تغییراتی را نیز به خود دیده‌اند. در ادامه بیشتر به این به روزرسانی خواهیم پرداخت.

اول از هر چیزی، با دانلود و نصب این آپدیت ۱٫۳ گیگابایتییک رابط کاربری جدید به نام “Samsung Experience” جایگزین تاچ ویز خواهد شد. این رابط کاربی به مراتب ساده‌تر و زیبا‌تر از آن چیزیست که در گذشته بر روی گوشی شما نصب بود که باعث میشود سرعت کلی گوشی سریع‌تر شده و به تبع آن استفاده از گوشیتان نیز آسوده‌تر. رنگها نرمتر شده، نمایش آیکون‌های گرد رنگ برای چشمان آسودهتر شده و سایه نوتیفیکیشن‌ نیز قابل درک‌تر شده است.

 

این آپدیت همچنین گزینه‌ی جدید به نام “Samsung Cloud” را نیز به همراه دارد. این یک سرویس فضای ذخیره سازی ابری است که کاربران را با گزینه‌ی «پشتیبانی گیری و بازگشت» همراه می‌سازد. این پشتیبانی گیری به صورت غریضی در اپلیکیشن هایی نظیر مخاطبان، نوشته‌ها و تقویم وجود دارد، اما علاوه بر آن می‌توانید در اپلیکیشن های متفرقه نیز از آن استفاده کنید. سامسونگ به تمامی کاربران ۱۵ گیگابایت حافظه داخلی رایگان نیز داده است.

منبع : گجت نیوزارسال نظرات

Scroll Up