گلکسی اس ۸ وارد بازار ایران شد (قیمت مشکی و طلایی)

محسن قره داغی


با این که گلکسی اس ۸، پرچمدار جدید سامسونگ هنوز به صورت رسمی وارد بازارهای جهانی نشده، اما شاهد ورود آن با قیمت بسیار بالا به بازار ایران هستیم. در ادامه می‌توانید از قیمت این گوشی مطلع شوید.

۲۱آوریل مصادف با یکم اردیبهشت ماه تاریخ رسمی عرضه نسل جدید پرچمداران سامسونگ گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸پلاس است. معمولا گوشی‌های  هوشمند پرچمدار با اختلاف چند روزه نسبت به عرضه جهانی وارد بازار کشورمان می‌شوند. گویا این روند امسال سرعت بیشتری داشته و هم اکنون چند روز قبل از عرضه جهانی Galaxy S8 شاهد ورود آن به بازار کشورمان هست .

 

 

گلکسی اس ۸ در دو رنگ مشکی و طلایی با قیمت بسیار بالای ۴,۷۵۰,۰۰۰ تومان وارد بازار کشورمان شده است.

ساکنین تهران هم اکنون می‌توانند پرچمدار جدید سامسونگ را با قیمت نجومی، بدون پشتیبانی و گارانتی رسمی خریداری کنند و جزو اولین افراد نه تنها در ایران بلکه در جهان باشند که صاحب گلکسی اس ۸ است.

پیش از این پیش فروش رسمی Galaxy S8 و +Galaxy S8 در ایران با قیمت به ترتیب ۲,۸۸۰,۰۰۰ و ۳,۱۸۰,۰۰۰ تومان شروع شده که با پرداخت مبلغ کامل آن، در اواسط اردیبهشت ماه به دست خریداران می‌رسد.

سامسونگ‌ بسته‌های خاص پیش فروش گلکسی S8 و S8+ را در چهار فروشگاه آنلاین عرضه می‌کند. هر بسته شامل یک گوشی گلکسی S8 یا گلکسی S8+ (بنا بر انتخاب کاربر)، یک شارژر بی‌سیم، کاور شفاف، محافظ صفحه اصلی گوشی گلکسی S8 یا S8+ ، یک عدد کابل USB Type-C اضافه برای راحتی شارژ گوشی در هر زمان و مکان خواهد بود. همچنین به تعدادی از خریداران این گوشی ها به قید قرعه Samsung DeX هدیه داده می شود.
ارسال نظرات

Scroll Up