گلکسی نوت ۸ به احتمال زیاد در IFA 2017 رونمایی خواهد شد

محسن قره داغی


شرکت سامسونگ از اولین فبلت سری گلکسی نوت خود در رویداد IFA رونمایی کرد. رونمایی از محصولات جدید سری نوت نیز به همین شکل ادامه داشت تا اینکه سامسونگ در سال ۲۰۱۶ میلادی تصمیم گرفت گلکسی نوت ۷ را در رویدادی مستقل رونمایی کند. بنابراین، باید منتظر ماند و دید آیا گلکسی نوت ۸ در رویداد مستقل سامسونگ معرفی خواهد شد یا اینکه در IFA در کنار محصولات دیگر برندها قرار خواهد گرفت.

 

 

نشریه The Korea Times با چاپ نقل قولی از Jens Heithecker مدیر اجرایی IFA مدعی شده احتمال رونمایی از Galaxy Note 8 در IFA 2017 وجودخواهد داشت. البته این خبر، نظریه شخصی مدیر اجرایی این رویداد بوده و به نظر می‌رسد برمبنای اطلاعات غیررسمی اعلام شده باشد.
Heithecker در این خصوص می‌گوید:

“نظر شخصی من آن است که IFA می‌تواند مکان بهتری برای رونمایی از گلکسی نوت ۸ سامسونگ باشد. مزیت ویژه‌ رونمایی از نوت ۸ در IFA 2017 آن است که مجموعه گسترده‌ای از اصحاب رسانه و خبرنگاران از سراسر جهان در برلین دور هم آمده‌اند. به‌نظر نمی‌رسد در رویدادی مستقل بتوان این پوشش خبری را ایجاد کرد.”

پیش از این سامسونگ تولید گلکسی نوت ۸ را (علی‌رغم بروز مشکلات گسترده برای نوت ۷) تایید کرده بود. با این تفاسیر، تنها باید منتظر ماند و دید این محصول چه زمانی رونمایی خواهد شد. به‌نظر می‌رسد در بازه زمانی آگوست تا سپتامبر شاهد رونمایی از پرچمدار جدید کره‌ای‌ها خواهیم بود.ارسال نظرات

Scroll Up