آیفون ۸ احتمالا به حسگر اثرانگشت در پشت بدنه تجهیز خواهد شد

محسن قره داغی


در روزهایگذشته تصاویر و حرف و حدیث‌های متفاوتی در خصوص مکان تعبیه سنسور تاچ آیدی آیفون ۸ منتشر شده بود. در اکثر موارد، منابع یادشده از تعبیه این سنسور در پشت گوشی خبر می‌دادند. این در حالی است که امروز رندرهای جدیدی منتشرشده که به‌طور کامل با حدسیات پیشین سازگار است. این رندرها در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده و صحت و سقم آن‌ها هنوز توسط مسئولان اپل تایید نشده است. با وجود این، آن‌طور که از شواهد امر پیداست، سنسور تشخیص اثرانگشت آیفون ۸ به پشت گوشی منتقل خواهد شد تا در نمای جلویی گوشی، تنها صفحه‌نمایش قرارگیرد.

 

نکته قابل توجه دیگر در این رندرها، ترکیبی است که برای سنسورهای دوربین درنظر گرفته شده است. در این ترکیب، سنسورها به طور عمودی در پشت گوشی تعبیه شده‌اند که این امر نیز با حدسیات پیشین سازگار است.
علاوه بر این موارد، آیفون ۸ اپل احتمالا از قابلیت شارژ بی‌سیم نیز برخوردار خواهد شد. این احتمال وجود دارد که تاچ آیدی آیفون ۸ اپل در فضای زیر صفحه‌نمایش گوشی تعبیه شود. این در حالی است که گفته می‌شود اپل برای اجرایی کردن این طرح با محدودیت‌هایی روبرو شده است. گمانه زنی ها درباره آیفون ۸ همچنان وجود دارد اما باید منتظر ماند.ارسال نظرات

Scroll Up