آموزش روش سینک کردن بازی Clash of Clans به جیمیل در اندروید و آیفون

آرمين ظفري


 

همانطور که می دانید بازی Clash of Clans محبوب ترین و پرطرفدارترین بازی استراتژیک اندرویدی است که میلیون ها نفر از سراسر جهان ان را بازی می کنند و به گونه ای به آن اعتیاد پیدا کرده اند. اگر از بازیکنان دارای این بازی باشید می دانید که هر از گاهی برای بازی آپدیت می آید تا ویژگی های جدیدی به بازی اضافه شود و شما مجبورید بازی را آپدیت کنید اما save تان از بین نرود (یعنی در اصل هرچقدر که بازی کرده اید باقی بماند) ؛ برای اینکار سه روش مختلف را آموزش داده ایم که می توانید با کمک ان ها بازی خود به حساب گوگل خود وصل کنید تا هیچ وقت سیوتان از بین نرود!

 

 روش اول : اتصال (سینک کردن) بازی کلش آف کلنز به اکانت گوگل پلاس شما :

 

اگر دستگاه اندروید شما با گوگل پلاس سینک است، نیازی به کارهای عجیب و غریب ندارید و فقط باید ان را با بازی خود سینک کنید! برای این کار وارد بازی شوید و تنظیمات رو انتخاب کنید :

 

اکنون ؛ همانند تصویر زیر گزینه ی مشخص شده را انتخاب کنید :

سپس گزینه هایی برای شما به نمایش در می آیند و میتوانید یکی از این جیمیل های خود را که قبلا با دستگاهتون سینک شده رو انتخاب کنید و تمام !

آموزش ذخیره سیو دهکده کلش اف کلنز در اپل

 

آموزش ذخیره سیو دهکده کلش اف کلنز در اپل :
با انجام این مراحل شما دهکده بازی کلش اف کلنز (clash of clans ) شما در اپل آیدی شما ذخیره میشود و دیگر نگران پاک شدن یا حذف آن نخواهید بود . با انجام این کار شما با ورود آیدی خود در هر دستگاه اپلی میتوانید به سیو بازی خود دسترسی داشته باشید .
قبل از هر چیزی شما نیاز به یک اپل آیدی دارید . شما میتوانید با انجام این آموزش کامل و تصویری یک اپل آیدی بسازید و یا یک اپل آیدی به مبلغ ۱۰ هزار تومان از این لینک خریداری کنید و بعد از خرید آیدی بصورت آنی به شما ارسال میگردد .

بعد از خرید یا ساخت اپل آیدی کافیست به قسمت به آیکون game center مشابه شکل زیر بروید . گیم سنتر محیطی است جذاب در اپل که شما میتوانید با دوستان خود علاوه بر ذخیره سیو بازی ، امتیازات بازیهای دوستانتان را مشاهده ، آنها را به چالش دعوت کنید یا بصورت دونفره بازی کنید .

بعد از ورود به گیم سنتر پنجره ای مشابه شکل زیر خواهید دید . اپل آیدی خود را در این قسمت وارد کنید :

مشابه شکل زیر توافق نامه اپل را تائید کنید :

 

در این قسمت باید یک نام مستعار برای محیط گیم سنتر انتخاب کنید . دقت کنید که نام نباید تکراری باشد . اگر تکراری باشد به شما پیشنهاد نام دیگری از سوی اپل داده میشود . بعد از انتخاب نام مستعار مشابه شکل گزینه next را بزنید :

عکس مشابه مرحله زیر را بدون تغییر و زدن دکمه next به مرحله بعد بروید .

شما با موفقیت مراحل را به پایان رساندید . گزینه done مشابه شکل زیر را برای اتمام فشاردهید .

 

پنجره با شکل زیر نشان موفقیت شما در اتصال اپل آیدی به گیم سنتر است .

 

حالا برای اتصال بازی کلش اف کلنز به اپل آیدی و ذخیره همیشگی سیو بازی در اپل آیدی کافیست وارد بازی شوید .

در صورت نمایش پنجره ای مشابه شکل زیر یعنی همه چیز درست است . اگر هم پنجره ای مشابه شکل زیر از قبل میدیدید که اصلا جای نگرانی نبوده !

منبع  : آلمااپسارسال نظرات

Scroll Up